Betonové ploty rádi nainstalujeme i Vám – garance termínu i předem dohodnuté ceny…

Betonové ploty jsou v podstatě skládačka – jde o jednotlivé betonové desky, které mají různé vzory a tvary. Tyto betonové desky se naskládají do betonových plotových sloupků, které se vyrábí v provedení rohovém, koncovém a průběžném.

Druhy betonových desek

Základní betonové desky mají rozměr 200 cm na šířku, 50 cm na výšku a jejich tloušťka je 4 cm. Betonové desky bývají alespoň z jedné strany pokryty vzorem, nebo chceme-li „vzorováním“. Tento vzor se na betonové desky nanese v plastové nebo sklolaminátové formě. Naše betonové desky mají minimum pórů a vzduchových bublin a to proto, že používáme vibrační stůl, který všechen vzduch z betonu vibracemi vyžene ven. Díky tomu jsou betonové desky také pevnější. K dispozici jsou betonové desky s obloukovým zakončením, průhledné desky s výplní apod. V nabídce máme i obyčejné desky s poloviční výškou – tedy 200 cm šířka, 25 cm výška, 4 cm tloušťka.

Betonový plot s oboustranným vzorem? Umíme!

Dokážeme vyrobit také betonový plot s oboustranným vzorem. Jedna strana má plnohodnotný vzor z formy, druhá strana betonového plotu má vzor provedený pomocí velkoformátového „3D razítka“

Betonový plot od nás můžete mít v několika barvách, nejoblíbenější je „písková barva“.

 

Druhy plotových sloupků pro betonové ploty

Betonové sloupky se vyrábí v provedení průběžném (drážka pro betonové desky ze dvou stran sloupku), rohovém (drážky kolmo k sobě – roh plotu) a koncovém (jedna drážka v betonovém sloupku – konec plotu). Betonové sloupky lze pořídit jak hladké – bez vzorování, tak s příslušným vzorem dle betonového plotu

 

Je nutné betonové ploty něčím natírat?

Betonové ploty není nutné natírat žádnou barvou, na druhou stranu penetrace betonových desek má jen a pouze výhody. Prodloužíte životnost betonového plotu, protože se penetrací uzavřou póry v betonu a díky tomu do nich nevniká prach a další nečistoty, které postupem času betonový plot bez penetrace poškozují (beton je velmi trvanlivý materiál, takže se tak i tak bavíme o životnosti 30-40 let). Velkou výhodou je, že pokud bydlíte ve městě a někdo Vám betonový plot posprejuje, tak z napenetrovaného betonu sprejovou barvu velmi snadno „sundáte“ dolů.