Jihlava – stavba betonového plotu na klíč

Stavíme betonové ploty pro oplocení rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů ve městě a okolí města Jihlava a celkově pak v Kraji Vysočina. Cena plotu je kalkulována individuálně na základě informací o:

  • rozsahu oplocení,
  • volbě vzoru betonových desek,
  • nákladech na dopravu,
  • potřebných zemních pracích a modelování terénu (pokud je potřeba).

Cenovou nabídku vám rádi vypracujeme na základě vaší nezávazné cenové poptávky. Ničeho se neobávejte, při neúplné poptávce se Vám ozveme a doptáme se na podrobnosti nezbytné pro stanovení ceny.

Stavba betonového plotu svépomocí

Betonový plot si samozřejmě můžete postavit i sami. Připravili jsme proto pro vás obsáhlý návod ke stavbě betonového plotu svépomocí.

Jihlava – krajské město Kraje Vysočina

Jihlava je české krajské a statutární město, ležící na Českomoravské vrchovině a položené na někdejší česko-moravské zemské hranici, tvořené zde zčásti řekou Jihlavou. Jihlava je krajským městem a také obcí s rozšířenou působností a pověřeným obecním úřadem. Okres Jihlava se skládá ze 123 obcí, ORP ze 79 obcí.

Historicky se jedná o moravské město a i dnes většina Jihlavy leží na moravské straně, pouze severozápadní okraj je v Čechách. Historické město, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací. Jihlava je od roku 2000 střediskem Kraje Vysočina. Žije zde přibližně 51 tisíc obyvatel. Město se v současnosti skládá z 18 katastrálních území, na kterých leží 17 částí a 51 základních sídelních jednotek.

Součástí města byly dříve i dnes samostatné obce Cerekvička-Rosice, Čížov, Hybrálec, Malý Beranov, Měšín, Rančířov, Rantířov, Smrčná a Vílanec.

Významná města Jihomoravského kraje: Brno, Znojmo, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Blansko, Boskovice, Kyjov, Kuřim, Veselí nad Moravou

 

Jihlava – poptávkový formulář pro stavbu betonového plotu