Stavíme betonové ploty pro oplocení rodinných domků, zahrad a průmyslových areálů. Naše betonové ploty naleznete nejen po celé Vysočině, Pardubicku, ale prakticky po celé České republice. Zajímá vás, jak takový betonový plot může vypadat Podívejte se na přehled našich referencí k výstavbě betonových plotů.

Betonové ploty jsou rychlou a cenově příznivou variantou oproti oplocení pozemku zděným plotem (zdí). Výstavba betonového plotu, který se skládá z betonových sloupků a betonových panelů, může trvat několik málo dní. Většina z nabízených variant betonový panelů je skladem. Stačí proto vyplnit náš poptávkový formulář, domluvit se na zvoleném vzoru a termínu instalace.

Vzory betonových plotů

Nejčastějšími vzory betonových plotů jsou:

  • vzor štípaný kámen
  • vzor lámaný kámen

Vedle těchto často užívaných vzorů je možné použít ozdobné betonové dílce, či zvolit celý ozdobný betonový plot, viz přehled betonových plotových dílců. Možností je také použití nebetonových plotových dílců z tahokovu či například dřeva.

Betonový plot – vzor štípaný kámen

Betonový dílec plotový vzor břidlice
Plotový dílec pro betonový plot – vzor štípaný

Betonový plot – vzor lámaný kámen

Plotový dílec - betonový, vzor lámaný kámen
Plotový dílec pro betonový plot – vzor lámaný kámen

Botonový plot – cena za metr

Zaujal vás některý z nabízených vzorů betonových desek? Chcete zabezpečit váš pozemek moderním a trvanlivým typem oplocení? Potom jistě uvažujete o ceně betonového plotu.

O ceně betonového plotu rozhoduje především:

  • požadovaná výška plotu,
  • volba vzoru, barvy a použitých prvků betonového plotu,
  • náklady na dopravu,
  • složitost terénu,
  • náklady na případné zemní práce.

Z tohoto důvodu nelze přesněji říci cenu stavby betonového plotu, rádi vám ale vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Stavba betonového plotu svépomocí

Pokud si troufáte, jste zruční a chcete trochu ušetřit, sepsali jsme pro vás postup, jak správně provést montáž betonového plotu.

Betonový plot se dřevem

Betonové ploty lze vhodně kombinovat s dřevem. Lze tak docílit zvýšení průhlednosti plotu ve výšce 100cm až 200 cm dle vlastního uvážení. Časté je zasazení dřevěných latí (plotovek) do zářezu v betonovém sloupku.

 

Potejte nezávazně cenu instalace betonového plotu