Plzeň – Stavba betonového plotu na klíč

Stavíme betonové ploty pro oplocení rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů v lokalitě Olomouc. Cena betonového plotu je kalkulována individuálně na základě informací, které nám prosím řekněte do telefonu, nebo nám je napište do emailu, jde zejména  o:

Cenovou nabídku vám rádi vypracujeme na základě vaší nezávazné cenové poptávky, kterou můžete zadat zde. Ničeho se neobávejte, rádi se Vám ozveme, zajedeme za Vámi a doměříme a doptáme se na podrobnosti nezbytné pro stanovení ceny vašeho nového betonového plotu.

Ukázka betonového plotu v oblíbené pískové a šedé barvě se vzorem štípaný kámen. 

betonový plot  betonový plot

 

Oboustranný vzor na betonovém plotu? Umíme!

Dokážeme vyrobit také betonový plot s oboustranným vzorem. Jedna strana má plnohodnotný vzor z formy, druhá strana betonového plotu má vzor provedený pomocí velkoformátového „3D razítka“

 

oboustranná betonová deska

Ukázka obdélníkové betonové desky s oboustranným vzorem – štípaný kámen rozměry 200 cm, 50 cm, 4,5 cm – dostupné i v okrové/pískové barvě

 

betonová deska pro betonový plot

Ukázka kulaté betonové desky s oboustranným vzorem – štípaný kámen rozměry 200 cm, 50 cm, 4,5 cm – dostupné i v okrové/pískové barvě

  Stavba betonového plotu svépomocí – dodáme stavebnici plotu

  Betonový plot si můžete postavit i sami, je k tomu potřeba určitá stavební mechanizace a zručnost a samozřejmě také betonové desky a betonové sloupky – na tento sortiment máme pro Vás připravenou slevu v sesterské prodejně plotů – po zadání kódu „BP5OL“ dostanete 5% slevu – nakupujte na www.eso-pletivo.cz/betonove-ploty/.

  Jakmile si koupíte stavebnici betonového plotu, můžete využít náš ověřený a obsáhlý návod ke stavbě betonového plotu svépomocí. – zcela ZDARMA

   

  betonový plot rozměry

  Orientační výkres betonového plotu – horní deska může být obdélníková, nebo se může horní betonová deska nahradit plotovkami či tahokovem.

   Betonové ploty Plzeň

  Plzeňský kraj, ve kterém betonové ploty často instalujeme, máme osobně velmi rádi pro jeho rozmanitost a krásnou přírodu, leží na jihozápadě Čech, v jižní části Západočeského kraje. Na severozápadě sousedí s Karlovarským krajem, na severu má kratičký úsek společné hranice s Ústeckým krajem, na severovýchodě hraničí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Jihočeským krajem. Nejdelší úsek společné hranice má s německou spolkovou zemí Bavorsko na jihozápadě.

  Seznam měst a obcí s rozšířenou působností: Blovice, Domažlice, Horažďovice, Horšovský Týn, Klatovy, Nepomuk, Nýrsko, Nýřany, Přeštice, Rokycany, Kralovice, Stod, Stříbro, Sušice, Tachov.

   

  Plzeň – poptávkový formulář pro stavbu betonového plotu