Stavba betonového plotu na klíč

Stavíme betonové ploty pro oplocení rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů v okolí města Plzeň i v celém Plzeňském Kraji. Cena plotu je kalkulována individuálně na základě informací o:

  • rozsahu oplocení,
  • volbě vzoru betonových desek,
  • nákladech na dopravu,
  • potřebných zemních pracích a modelování terénu (pokud je potřeba).

Cenovou nabídku vám rádi vypracujeme na základě vaší nezávazné cenové poptávky. Ničeho se neobávejte, při neúplné poptávce se Vám ozveme a doptáme se na podrobnosti nezbytné pro stanovení ceny.

Stavba betonového plotu svépomocí

Betonový plot si samozřejmě můžete postavit i sami. Připravili jsme proto pro vás obsáhlý návod ke stavbě betonového plotu svépomocí.

Plzeňský kraj leží na jihozápadě Čech, v jižní části Západočeského kraje. Na severozápadě sousedí s Karlovarským krajem, na severu má kratičký úsek společné hranice s Ústeckým krajem, na severovýchodě hraničí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Jihočeským krajem. Nejdelší úsek společné hranice má s německou spolkovou zemí Bavorsko na jihozápadě.

Seznam měst a obcí s rozšířenou působností: Blovice, Domažlice, Horažďovice, Horšovský Týn, Klatovy, Nepomuk, Nýrsko, Nýřany, Přeštice, Rokycany, Kralovice, Stod, Stříbro, Sušice, Tachov