Rádi postavíme betonový plot i vám, tento druh plotů je vhodný pro oplocení rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů. Cena plotu je kalkulována individuálně, poptávku nám můžete poslat pomocí kontaktního formuláře níže, poptávku nám můžete poslat také emailem, nebo využít telefonu.

Pošlete nám prosím tyto informace:

 • rozsahu oplocení,
 • volbě vzoru betonových desek,
 • nákladech na dopravu,
 • potřebných zemních pracích a modelování terénu (pokud je potřeba).

  Jak probíhá montáž betonového plotu na klíč?

  1. oplocení pozemku je nutné jako první vyměřit a rozplánovat si kam budeme montovat jednotlivé betonové prvky a případně zda je budeme nějak upravovat na míru. Vyměření můžeme provést osobně – v případě pozdější objednávky plotu na klíč je toto zaměření ZDARMA (v případě, že nedojde k objednávce je výjezd zpoplatněn 6,5 kč/km – počítá se cesta tam i zpět z obce Zeleneč u Prahy) nebo vyměříme plot na dálku – prosím pošlete plánek pozemku se vzdálenostmi plotu a přiložte prosím fotografie
  2. Do druhého dne vytvoříme cenovou nabídku, kterou vám elektronicky pošleme, po odsouhlasení z Vaší strany se domluvíme na termínu realizace. Garantujeme dodržení ceny i termínu stavby plotu.
  3. Postavíme vám vybraný betonový plot na klíč nejlépe jak umíme a dáme Vám na něj dvouletou záruku. Během prvních dvou roků si betonový plot „sedne“ a vymrzne.
  4. Plot Vám zdarma v záruční době zkontrolujeme – bezpečnost je pro nás na prvním místě

  Instalace provádíme po celé České republice a na Slovensku – jsme tedy mobilní a proto uvádíme nejčastější místa instalací, nejsme však vázáni a rádi vám vypracujeme cenovou nabídku pro libovolnou lokalitu. Nejčastěji tedy instalujeme betonové ploty:

  Ukázka právě dostaveného betonového plotu na klíč z betonových desek s jednostranným vzorem. Výška 200 cm zajistí perfektní soukromí a 100% neprůhlednost.

  betonový plot

   

  Abyste věděli, jak na Vaši zahradě budeme betonový plot instalovat, připravili jsme pro vás podrobný popis procesu instalace betonového plotu. Pokud budete kombinovat betonový plot s jiným druhem plotu – třeba s pletivem, doporučujeme jej nakoupit na www.eso-pletivo.cz.

   

  Potejte nezávazně cenu instalace betonového plotu