Ostrava – Stavba betonového plotu na klíč

Stavíme betonové ploty pro oplocení rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů v lokalitě Ostrava, dále se pohybujeme také v Opavě, Fulneku, Hradci nad Moravicí a dalších městech. Cena betonového plotu je kalkulována individuálně na základě informací, které nám prosím řekněte do telefonu, nebo nám je napište do emailu, jde zejména  o:

Cenovou nabídku vám rádi vypracujeme na základě vaší nezávazné cenové poptávky, kterou můžete zadat zde. Ničeho se neobávejte, rádi se Vám ozveme, zajedeme za Vámi a doměříme a doptáme se na podrobnosti nezbytné pro stanovení ceny vašeho nového betonového plotu.

Ukázka betonového plotu v oblíbené pískové a šedé barvě se vzorem štípaný kámen. 

betonový plot  betonový plot

 

Oboustranný vzor na betonovém plotu? Umíme!

Dokážeme vyrobit také betonový plot s oboustranným vzorem. Jedna strana má plnohodnotný vzor z formy, druhá strana betonového plotu má vzor provedený pomocí velkoformátového „3D razítka“

 

oboustranná betonová deska

Ukázka obdélníkové betonové desky s oboustranným vzorem – štípaný kámen rozměry 200 cm, 50 cm, 4,5 cm – dostupné i v okrové/pískové barvě

 

betonová deska pro betonový plot

Ukázka kulaté betonové desky s oboustranným vzorem – štípaný kámen rozměry 200 cm, 50 cm, 4,5 cm – dostupné i v okrové/pískové barvě

  Stavba betonového plotu svépomocí – dodáme stavebnici plotu

  Betonový plot si můžete postavit i sami, je k tomu potřeba určitá stavební mechanizace a zručnost a samozřejmě také betonové desky a betonové sloupky – na tento sortiment máme pro Vás připravenou slevu v sesterské prodejně plotů – po zadání kódu „BP5OL“ dostanete 5% slevu – nakupujte na www.eso-pletivo.cz/betonove-ploty/.

  Jakmile si koupíte stavebnici betonového plotu, můžete využít náš ověřený a obsáhlý návod ke stavbě betonového plotu svépomocí. – zcela ZDARMA

   

  betonový plot rozměry

  Orientační výkres betonového plotu – horní deska může být obdélníková, nebo se může horní betonová deska nahradit plotovkami či tahokovem.

   

  Ostrava

  Ostrava je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě Česka v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odry, Opavy, Ostravice a Lučiny. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku (leží na hranici těchto dvou historických zemí). Žije zde přibližně 288 tisíc obyvatel, v celé ostravské aglomeraci už ale žije téměř 1 milion obyvatel, která je tak po pražské druhou největší aglomerací v Česku.

  Města okresu Ostrava: Čavisov, Dolní Lhota, Horní Lhota, Klimkovice, Olbramice, Ostrava, Stará Ves nad Ondřejnicí, Šenov, Václavovice, Velká Polom, Vratimov, Vřesina, Zbyslavice.

   

  Ostrava – poptávkový formulář pro stavbu betonového plotu