Betonový plot vám rádi nainstalujeme na klíč – po vyplnění poptávkového formuláře vás kontaktujeme a domluvíme se na způsobu zaměření pozemku-plotu. Rádi a rychle vypracujeme cenovou nabídku. Realizace našich betonových plotů naleznete po celé České republice.

Jak probíhá montáž betonového plotu na klíč?

  1. oplocení pozemku je nutné jako první vyměřit a rozplánovat si kam budeme montovat jednotlivé betonové prvky a případně zda je budeme nějak upravovat na míru. Vyměření můžeme provést osobně – v případě pozdější objednávky plotu na klíč je toto zaměření ZDARMA (v případě, že nedojde k objednávce je výjezd zpoplatněn 6,5 kč/km – počítá se cesta tam i zpět z obce Zeleneč u Prahy) nebo vyměříme plot na dálku – prosím pošlete plánek pozemku se vzdálenostmi plotu a přiložte prosím fotografie
  2. Do druhého dne vytvoříme cenovou nabídku, kterou vám elektronicky pošleme, po odsouhlasení z Vaší strany se domluvíme na termínu realizace. Garantujeme dodržení ceny i termínu stavby plotu.
  3. Postavíme vám vybraný betonový plot na klíč nejlépe jak umíme a dáme Vám na něj dvouletou záruku. Během prvních dvou roků si betonový plot „sedne“ a vymrzne.
  4. Plot Vám zdarma v záruční době zkontrolujeme – bezpečnost je pro nás na prvním místě
  5. betonový plot
    Ukázka okótovaného betonového plotu s výškou 162 cm a se zakončením pomocí kulaté desky.

Instalace provádíme po celé České republice a na Slovensku – jsme tedy mobilní a proto uvádíme nejčastější místa instalací, nejsme však vázáni a rádi vám vypracujeme cenovou nabídku pro libovolnou lokalitu. Nejčastěji tedy instalujeme betonové ploty:

Ukázka právě dostaveného betonového plotu na klíč z betonových desek s jednostranným vzorem. Výška 200 cm zajistí perfektní soukromí a 100% neprůhlednost.

betonový plot

 

Abyste věděli, jak na Vaši zahradě budeme betonový plot instalovat, připravili jsme pro vás podrobný popis procesu instalace betonového plotu. Pokud budete kombinovat betonový plot s jiným druhem plotu – třeba s pletivem, doporučujeme jej nakoupit na www.eso-pletivo.cz