Betonový plot vám rádi nainstalujeme na klíč – po vyplnění poptávkového formuláře vás kontaktujeme a domluvíme se na způsobu zaměření pozemku-plotu. Rádi a rychle vypracujeme cenovou nabídku. Realizace našich betonových plotů naleznete po celé České republice.

Jak probíhá montáž betonového plotu na klíč?

  1. oplocení pozemku je nutné jako první vyměřit a rozplánovat si kam budeme montovat jednotlivé betonové prvky a případně zda je budeme nějak upravovat na míru. Vyměření můžeme provést osobně – v případě pozdější objednávky plotu na klíč je toto zaměření ZDARMA (v případě, že nedojde k objednávce je výjezd zpoplatněn 6,5 kč/km – počítá se cesta tam i zpět z obce Zeleneč u Prahy) nebo vyměříme plot na dálku – prosím pošlete plánek pozemku se vzdálenostmi plotu a přiložte prosím fotografie
  2. Do druhého dne vytvoříme cenovou nabídku, kterou vám elektronicky pošleme, po odsouhlasení z Vaší strany se domluvíme na termínu realizace. Garantujeme dodržení ceny i termínu stavby plotu.
  3. Postavíme vám vybraný betonový plot na klíč nejlépe jak umíme a dáme Vám na něj dvouletou záruku. Během prvních dvou roků si betonový plot „sedne“ a vymrzne.
  4. Plot Vám zdarma v záruční době zkontrolujeme – bezpečnost je pro nás na prvním místě
  5. betonový plot
    Ukázka okótovaného betonového plotu s výškou 162 cm a se zakončením pomocí kulaté desky.

Instalace provádíme po celé České republice a na Slovensku – jsme tedy mobilní a proto uvádíme nejčastější místa instalací, nejsme však vázáni a rádi vám vypracujeme cenovou nabídku pro libovolnou lokalitu. Nejčastěji tedy instalujeme betonové ploty:

Ukázka právě dostaveného betonového plotu na klíč z betonových desek s jednostranným vzorem. Výška 200 cm zajistí perfektní soukromí a 100% neprůhlednost.

betonový plot

 

Na beton poskytujeme 40 let záruku.

Abyste věděli, jak na Vaši zahradě budeme betonový plot instalovat, připravili jsme pro vás podrobný popis procesu instalace betonového plotu. Pokud budete kombinovat betonový plot s jiným druhem plotu – třeba s pletivem, doporučujeme jej nakoupit na www.eso-pletivo.cz

 

Poptávkový formulář pro stavbu betonového plotu