Hradec Králové – stavba betonového plotu na klíč

Stavíme betonové ploty pro oplocení rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů v kraji Hradec Králové. Cena plotu je kalkulována individuálně na základě informací o:

  • rozsahu oplocení,
  • volbě vzoru betonových desek,
  • nákladech na dopravu,
  • potřebných zemních pracích a modelování terénu (pokud je potřeba).

Cenovou nabídku vám rádi vypracujeme na základě vaší nezávazné cenové poptávky. Ničeho se neobávejte, při neúplné poptávce se Vám ozveme a doptáme se na podrobnosti nezbytné pro stanovení ceny.

Stavba betonového plotu svépomocí

Betonový plot si samozřejmě můžete postavit i svépomocí. Připravili jsme proto pro vás obsáhlý návod ke stavbě betonového plotu svépomocí. Podle vašich požadavků zajistíme dodání potřebného množství prvků (tj. betonových dílců a sloupků, případně i okrasných prvků) a celá stavba je již na vás, případně lze objednat naše služby jen pro část stavby plotu (tj. například pokládání dílců do betonových sloupků).

Královéhradecký kraj

Hradec Králové je statutární město na východě Čech a metropole Královéhradeckého kraje. Leží na soutoku Labe s Orlicí a je součástí hradecko-pardubické aglomerace. Celé území okresu leží v Čechách. Jeho dřívějším sídlem bylo město Hradec Králové. Sousedí s královéhradeckými okresy Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a Trutnov, se středočeskými okresy Kolín a Nymburk a s pardubickým okresem Pardubice.

Seznam větších obcí a jejich částí: Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Nový Bydžov, Smiřice, Třebechovice pod Orebem a další…

Hradec Králové – poptávkový formulář pro stavbu betonového plotu